Каталог

Троянда Wisley 2008

 
Відправка буде здійснюватися у березні-квітні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки

Витончена роза Wisley 2008, Austin Великобританія, 2008 отримала свою назву на честь знаменитого саду англійського Королівського садівницького товариства в Візлі, що є школою ландшафтного мистецтва Великобританії. Сорт виведений Девідом Остіном в 2008 році і затьмарив троянду Wisley більш ранньої селекції, яка не відповідає жорстким англійським стандартам охорони здоров'я.

Сорт розвиває естетичні традиції стародавніх троянд, таких як троянда Alba і Queen of Denmark, одних з найбільш декоративних у своїй групі. Забарвлення квітки - рожеве, надзвичайно чисте и м'яке, на зовнішніх пелюстках злегка бліднуть до країв. Пелюстки квітки складаються в абсолютно правильної форми чашоподібну розетку, діаметром 8 см у повністю розкритої квітки. Квіти утворюються по всій довжіні стебел, від 1 до 3 шт на стеблі. Цвітіння Рясне, повторне. Сорт має тонкий свіжий фруктовий аромат з нотками малини и чаю.

Кущ компактний, потужній, розгалуженій, з елегантно вигнутими пагонами. Висота куща до 1,5 м. Ширина - 1,2 м. Обрізанням ріст куща у висоті легко утрімується на Рівні 1,0 м.

Стійкість до хвороб висока (+++). Сорт витривалости. Зимостійкість USDA: Шоста зона.

Сорт добре виглядає як в композіціях, так и в солітерній посадці, а також придатній для жівоплотів.