Каталог

Купити саджанці горлянки з доставкою по Україні

Вишуканий багаторічник горлянка повзуча, купити яку інтернет-магазині ГрінМаркет пропонує за доступною ціною, порадує високою декоративністю і простим уходом.

Показано 1 - 1 товарів (усього товарів 1)
Сортування
Горлянка Горлянка повзуча Chocolate Chip Горлянка повзуча Чоколад Чіп GreenMarket
Акція
 • Код товару: 012002
 • Назва: Chocolate Chip
 • Назва українська: Горлянка повзуча Чоколад Чіп
 • Висота: 15-20 см
 • Колір квітки: зелений з шоколадним відтінком
 • Вік саджанця: однорічний
 • Розмір посадкового матеріалу: 5-20 см
Горлянка

Почвопокрівна рослина висотою не більше 20 см з першого погляду підкорює нестандартними фарбами листя і пагонів. Трава горлянка широко застосовується для прикраси міксбордера, рокарія, альпінарію і інших ландшафтних композицій.

Різновиди багатолітника

Квітка горлянка відноситься до трав'янистих культур роду Губоцвіті. Сама назва представниці флори говорить про здібності рослини – вона невибаглива і стійка до несприятливих зовнішніх факторів. Дуже часто в народі рослина горлянка, фото якої представлені на сайті ГрінМаркет, має інші назви – неувядалка, неумірашка, дубровка.

Багаторічник з листям цікавих забарвлень, простий у догляді. В каталозі GreenMarket представлена рослина горлянка, що підходить для вирощування в усіх регіонах України. Найпопулярнішими сортами є:

 • Metallica crispa – різновид, висотою до 25 см, з зазубреним листям коричнево-червоного забарвлення.
 • Atropurpurea – повзучий різновид, який прекрасно розвивається на луках і в лісах. Горлянка повзуча Атропурпуреа володіє стелючимися стеблами, висотою 10-15 см.
 • Burgundy Glow – повзучий різновид з пурпурно-фіолетовим листям. При вирощуванні в тіні саду культура стає більш яскравою і виразною.
 • Dixie Chip – вічнозелений багаторічник, який утворює шикарні килими. Завдяки строкатого забарвлення листя рослина зберігає високу декоративність на весь період вегетації.

Горлянка, сорти якої представлені до вибору в каталозі інтернет магазину ГрінМаркет, зацвітає влітку.

Посадка багаторічників

Горлянка пірамідальна у відкритий грунт висаджується після того, як мине загроза весняних заморозків. Садові роботи варто проводити в сухий і сонячний день. При посадці трави живучка групами відстань між розсадою повинна становити не менше 20-25 см.

Алгоритм виконання садових робіт:

 • Визначити місце для вирощування: рослина живучка прекрасно розвивається як під прямими променями, так і в тіні.
 • Скопати ділянку, удобрити органікою, мінеральними речовинами.
 • Визначити місце посадки, зробити неглибокі лунки.
 • Встановити саджанці, стежачи, щоб точка росту перебувала над поверхнею грунту.
 • Акуратно присипати грунтом.

Важливо! Горлянка повзуча, купити яку в GreenMarket може кожен садівник України з доставкою поштою, має здатність швидко розвиватися і захоплювати територію. Контролювати процес «захоплення» можна уклавши камені.

Догляд за рослиною

Рослина горлянка, фото якої дає уявлення про культуру, не вимагає багато уваги. Догляд зводиться до періодичного поливу і стримування в зростанні. При вирощуванні на відкритих ділянках рекомендується притіняти багаторічну рослину від прямого сонця і поливати рясніше. Як тільки кущі наберуть сили полив припиняють. Якщо спостерігається уповільнення зростання квітку горлянку підгодовують органікою: торфом, деревною золою, гноївкою.

Можливі неприємності

Горлянка, сорти якої представлені в каталозі, практично не піддається хворобам і шкідникам. Єдиною проблемою при культивації на вологих грунтах є навала слимаків. Захистити живучку пірамідальну просто – насипати навколо клумби смугу з гравію або дрібної щебінки.

Використання в ландшафті

Горлянка повзуча Атропурпуреа – універсальна рослина для заповнення пустот на клумбі і великих ділянок в саду. Вона чудово поєднується з будь-якими представниками флори: потужними крупномірами, високорослими квітами, низькорослими хостами і так далі. Рослина горлянка використовується повсюдно для прикраси тінистих куточків саду, доріжок, міксбордерів.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців